top of page
.jpg
Nina-bs-2717.jpg

KARIÉRA

Hledej příležitosti

Kotva 1

Každá pozice má pro nás vysokou hodnotu, neboť všichni zaměstnanci přispívají k úspěchu TONI&GUY. Naším cílem je vytvořit v každém salonu sehraný a výkonný tým.

STYLIST (všechny úrovně)

 

Jako stylista projdete zaškolením na úroveň 2 nebo 3. Absolvujete také další interní školení, abyste si osvojili dovednost našeho individuálního stylingu na míru každému klientovi.

Hledáme talentované osobnosti, které se v našich oceňovaných salonech stanou vzory, mentory nováčků a ambasadory naší značky. 

Na oplátku vám poskytneme širokou klientelu a šanci rozšířit si zkušenosti ve všech oblastech stylingu, včetně kompletních konzultací s klienty, budování nové klientely, doporučování barev i produktů a zvyšování klientských znalostí o produktech značky. Dáme vám možnost dosáhnout vysokých odměn a bezkonkurenční příležitost odemknout vlastní potenciál při spolupráci s nejlepšími vlasovými specialisty a špičkami v oboru.

TECHNICIAN (všechny úrovně)

 

Jako technik projdete zaškolením na úroveň  2 nebo 3. Absolvujete také další interní školení, abyste si osvojili dovednost našich technických procesů aplikovaných na míru každému klientovi.

Hledáme talentované osobnosti, které se v našich oceňovaných salonech stanou vzory, mentory nováčků a ambasadory naší značky.

Na oplátku vám poskytneme širokou klientelu a šanci obohatit své zkušenosti ve všech aspektech technických procesů, včetně kompletních konzultací s klienty, budování nové klientely, doporučování barev i produktů a zvyšování klientských znalostí o produktech značky. Dáme vám možnost získat vysoké odměny a bezkonkurenční příležitost odemknout vlastní potenciál při spolupráci s nejlepšími vlasovými specialisty

a špičkami v oboru.

TECHNICAL STYLIST (Stylist a Technician v jednom)

Naši techničtí stylisté poskytují to nejlepší z obou světů a provádějí v salonech jak stylingové, tak technické služby. Budete ambasadorem značky a vzorem, od nějž se učí všichni členové našeho juniorského týmu. Tato pozice zahrnuje kompletní konzultace s klienty, budování nové klientely, doporučování barev i produktů a zvyšování klientských znalostí o produktech značky.

Na oplátku vám poskytneme širokou klientelu, neomezenou možnost odměn a šanci odemknout vlastní potenciál při spolupráci s nejlepšími vlasovými specialisty a špičkami v oboru.

 

 

FRONT OF HOUSE

 

Tým Front of House zaměstnanců hraje zásadní roli v hladkém a profesionálním provozu našich rušných salonů. Jako jeho člen budete zastupovat značku TONI&GUY a dopomáhat salonu k dosahování jeho obchodních cílů.

Hledáme společenské, dobře organizované týmové hráče s vynikajícími komunikačními schopnostmi a nadšením pro prvotřídní klientskou zkušenost, energické osobnosti, které se budou v rušné oblasti styku se zákazníky cítit jako ryba ve vodě. Nezbytné je umění multi-taskingu, neboť se budete dle potřeby věnovat přijímání objednávek, účtování s klienty i prodeji produktů.

SALON ASSISTANT

Činorodý tým asistentů hraje v našich salonech zásadní roli, neboť podporuje stylisty a techniky v celé škále kadeřnických služeb a zároveň pomáhá udržovat salon v reprezentativní podobě za všech okolností.

Nabídneme vám motivující ohodnocení a vybavíme vás klíčovými dovednostmi v oblasti péče o zákazníky i maloobchodu. Poskytneme vám také bezkonkurenční příležitost zapojit se do našeho specializovaného interního školicího programu, který vás vybaví všemi dovednostmi potřebnými k další kariéře u Toni&Guy.

 

SALON SUPPORT

Hledáme posily do týmu pomocného personálu, který bude pomáhat našim zaneprázdněným specialistům v řadě úkolů včetně šamponování, recepčních povinností a úklidu salonu.

Hledáme skutečné týmové hráče se silnou osobností, kteří jsou hrdí na svou práci, mají proaktivní přístup a chápou, že první dojem je rozhodující. Nabízíme možnost práce na plný i částečný úvazek.

  Kariéra v TONI&GUY

TONI&GUY je globální průkopnická značka v oblasti vlasové módy, která stojí za  změnou tváře moderního kadeřnictví.

Díky salonům a akademiím po celém světě náš vzdělávací systém produkuje ty nejlepší odborníky v oboru a nabízí bezkonkurenční příležitosti pro osobní rozvoj a kariérní postup. Jako nejslavnější a oceňovaná britská vlasová značka ovlivňujeme svou účastí na přehlídkách módu

na světové úrovni.

P[1]-bs-3408(2).jpg
m3.jpg
Photo 17-02-2020, 13 33 16-bs-3477.jpg
bde06dae5e4d832add13d0782fa146716302f2cca6cba08251be758697d97a26-medium.jpg
T&G New Oxford St 1-bs-8619(2).jpg
Mainstage-15-10652-KM-bs-5257(1).jpg

...i ty se můžeš stát členem art teamu a být u vytváření kolekci, které jsou inspirací celému světu.

bottom of page