top of page

Toni&Guy - limitovaná vánoční edice produktů label.m

🖤...k výročí Toni&Guy 15ti leté spolupráce s label.m na London Fashion Week představujeme edici produktů, jejichž obaly byly vytvořeny čtyřmi předními designéry.


Limitovaná edice byla představena na London Fashino Weeku a potrvá jako vánoční nabídka v salonech Toni&Guy. K edici vznikla také “tote” taška od designéra IA LONDON - klient jí získá ke každým dvou libovolným produktům od label.m. Tote Bag - nese název “15 shades of me” - je to umělecký koncept a oslavuje kreativitu a originalitu Toni&Guy a label.m. TOTE BAG - je nepostradatelný doplněk, je vyrobena z ekologicky šetrných textilií, certifikovaná pro ekologické standardy, Fairtrade a Vegan.


👇🏻👇🏻👇🏻

IA LONDON - je britská avantgardní a oceňovaná módní značka, která má rostoucí popularitu na celém světě. “Jsme hrdí na to, že pracujeme s modely všech věkových a etnických skupin, náboženského vyznání a typů těla.” IA London

👇🏻👇🏻👇🏻

SIMON MO - narozen v Taiwan, vyrostl v Malajsii, Simon Mo vystudoval školu Central Saint Martins v Londýně, od té doby pracuje v Británii, např. pro módní domy jako je Alexander McQeen, Nathan Jenden’s “Mask” - dámský label v Šanghaji. Simon Mo je ekologický válečník - jeho udržitelná kolekce je inspirovaná geometrií přírody, je pohodlná, plná romantických vzorů a svěžích siluet.

👇🏻👇🏻👇🏻

A-JANE - návrhářka Alice Jane studovala kompozici filmu, elektroniky a hudby v Německu. Inspirace hudbou se projevuje v jejích avantgardních módních designech - jsou to experimenty barev, linií, tvarů, textur a nekonečných možností proporcí. Zákazníci A-JANE jsou moderní, milovníci módy, stylisté a úspěšné ženy. A- JANE se zaměřuje na multifunkční designy, které si zákazníci mohou ponechat po celá léta a různými způsoby je znovu použít a vrstvit.

👇🏻👇🏻👇🏻

DB BERDAN - DB BERDAN ja značka založená v roce 2012 v Istanbulu matkou a dcerou Duo Begum a Deniz, je to mladá a ostrá londýnská značka “hyper street” oblečení. Značka s příběhem, která se nejvíce inspiruje hnutími za sociální práva, ulicemi a různými kulturami. DB BERDAN je pro každého, kdo má rád odvážné barvy a odvážné výroky se sarkastickým humorem. @fashionscout @ia_london @dbberdan @ajaneofficial @simonmostudios @toniandguyworld


Comments


bottom of page