top of page

MINDFULNESS ZACÍNÁ U KOŘÍNKŮVYBERTE SI Z NAŠICH EXKLUZIVNÍCH MEMENTO PRO POKOŽKU HLAVY S NAŠIMI NOVÝMI PRODUKTY NA VLASY A POKOŽKU HLAVY PRO CHVÍLE RELAXACE

🔛🔛🔛🔛

MINDFUL ORIGIN REST AND RELAX

15 - 20 minut

Pečujte o své vlasy od kořínků ke konečkům! Náš Bare Cleanser poskytuje vyvážené čistění pokožky hlavy a vlasü. Vyzkoušejte recepturu péče o pokožku hlavy na míru pomocí kombinované aplikace Detoxifying Scalp Mud a Balancing Potion. Užiite si senzorickou masáž pro maximální relaxaci a objevte naší Enhancing Water pro nezapomenutelné osvěžení. které presahuje rámec vlasü.


MINDFUL ORIGIN KEEP IT BALANCED

10 - 15 minut

Zacnète své individuálni ošetření s naším novým balančním produktem Bare Cleanser. Spoite svůj holistický zážitek s naší Hydrating Jelly Mask a dopřeite své pokozce hlavy extra dávku hydratace, kterou si zaslouží. Udéleite si chviíi pro sebe a dokončete relaxaci s naší Enhancing Water, která osvèzi vaše vlasy a pokožku hlavy.


MINDFUL ORIGIN EXPRESS DE-STRESS

5 - 10 minut

Užite si během dne chvilku klidu s naším novým Bare Cleanser, ktery čistí namáhané vlasy a citlivou pokožku hlavy. Objevte naši novou Enhancing Water pro vlasy a pokozku pro extra dávku péče osvěžující pocit.


více info na:

info@toniandguy.cz / 222320056

Comentários


bottom of page