Zuzana Kubíčková BACKSTAGE

Toni&Guy jako oficiální partner na Zuzany Kubíčkové Show - nahlédněte do zákulisí přehlidky! 

1/6
L5EYgeHA.jpeg

label.m vánoční nabídka

label.m představuje unikátní limitovanou edici vánočních balíčků doplněnou o speciální “tote” tašku, která bude k dispozici ke koupi dvou produktům klasického balení label.m. Nabídka je exkluzivně k dostání v TONI&GUY salonech do vyprodání zásob. 

 

label.m je módou inspirovaná profesionální vlasová kosmetika vyvinutá stylisty uměleckého týmu Toni&Guy. Posláním značky label.m je inspirovat a vychovávat ke kreativitě a individualitě. Filozofií značky je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy. Značka vlasové kosmetiky label.m přináší na trh kompletní řady od péče po styling.

CONNECTED 2021

Kampaň roku 2021 nazvaná CONNECTED oslavuje spojení mezi tím, kdo jsme, a našimi vlasy jakožto nástroje autentického sebevyjádření v době, která omezuje mnoho oblastí našeho života. Wellness a péče o sebe pro nás v těchto dnech znamená více než kdy dřív, přičemž vlasy hrají důležitou roli v utváření naší identity a budování sebejistoty potřebné k vyjádření a prosazení vlastního stylu. 

Kolekce zpodobňuje tři vůdčí principy, jež vlasoví stylisté TONI&GUY přinášejí svým klientům: zdraví (staráme se o to, aby hezký a zdravý vzhled klientových vlasů vycházel zevnitř), krásu (přinášíme klientovi dobrý pocit ze správných rozhodnutí, jimiž přizpůsobujeme styl jeho individuálním potřebám) a znalosti (poskytujeme klientovi veškeré rady

k následné každodenní péči, která mu zajistí skvělý vzhled

i dobrý pocit).

Uvádíme v soulad tři klíčové motivy: praktičnost /  slušivost / odlišnost - všemi třemi motivy značka vyjadřuje souhlas

s myšlenkou, že péče o vlasy může mít neměřitelný přínos

pro naše zdraví a dobrý pocit.  

1/7

MERCEDES - BENZ PRAGUE FASHION WEEK

Letos se Toni&Guy stal oficiálním vlasovým partnerem Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

1/6
art_7376ps21.jpg
Zuzana Kubíčková
&
Toni&Guy